Pages

App Store & Cydia Store

Ponad 200 000 aplikacji uczyni Twój iPhone lepszym.

Standardowe aplikacje, jakie oferuje nam produkt Apple iPhone to tylko namiastka możliwości telefonu. W internetowym sklepie App Store znajdziesz setki tysięcy…

różnych aplikacji, które oferują szeroki wachlarz zastosowań. W rzeczywistości oznacza to, że nasz iPhone nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Warto podkreślić, iż duża ilość tych poW sklepie płatność pobierana jest z karty kredytowej właściciela konta w walucie euro, dolar bądź funt.

Płatność w polskim App Store rozliczana jest w walucie euro, dolar bądź funt. Płatność w polskim App Store rozliczana jest w walucie Euro.

iTunes

iTunes jest programem bezpłatnym skierowanym do użytkowników komputerów Mac i PC. Porządkuje i odtwarza muzykę i wideo, które znajduje się na naszym komputerze. Najważniejsze jednak dla użytkowników iPhone jest to, że synchronizuje wszelkie multimedia z iPodem, telefonem i Apple TV. Przydatne, zmyślne i zabawne programy, czyli aplikacje, czynią Twój telefon lub iPoda jeszcze inteligentniejszym urządzeniem. Bez problemu znajdziesz je w sklepie App Store. Bardzo duże zróżnicowanie proponowanych aplikacji sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gdy tylko znajdziesz grę, która Cię zainteresuje, natychmiast pobierz ją, zsynchronizuj z iPhonem i od razu zacznij grać.

Ciekawsze appsy:

  • MyPaint – program służący do rysowania
  • TomTom – nawigacja
  • Palringo – komunikator
  • Flashlight – latarka
  • Sudoku
  • KanonDrum – symulacja perkusji
  • MyGuitar – symulacja gitary elektrycznej

…i wiele, wiele innych!

O Cydii i Jailbreaku

Cydia to większości użytkownikom iPhone znany instalator, który jest alternatywnym rozwiązaniem dla aplikacji umieszczanych w App Store. Najczęściej trafiają tam aplikacje, które z takiego, bądź innego powodu nie zostały dopuszczone do oficjalnej dystrybucji przez sklep App Store. Aby móc korzystać bądź, co bądź z aplikacji, jaką jest Cydia należy wykonać nieautoryzowany manewr – jailbreak. Dzięki temu dostajemy pełen dostęp do systemu plików iPhone, a pożądane przez nas nieautoryzowany appsy są już w zasięgu naszej ręki. Serwis appleiphones.pl nie popiera jednak tego wyjścia, nie bierze odpowiedzialności za wszelkie efekty uboczne i poleca korzystać w pełni z App Store : )