Scratchgate: iPhone 6 i 6 Plus podatne na zarysowania, jak żaden iPhone nigdy dotąd

iPhone 6 6 Plus scratch

Światem technicznych nowinek związanych z firmą Apple zatrzęsło dziś po doniesieniach na temat domniemanej nowej afery związanej z iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus. Tym razem rzecz tyczy się ekranów obu modeli, które według doniesień mają być szczególnie podatne na zarysowania. Głosy mówią o tym, że słabość jest dużo większa niż w przypadku wcześniejszych modeli iPhone. Czy mamy już do czynienia z czymś na miarę Bendgate, co nazwać można jako „Scratchgate’?

O podatności na rysy donoszą sami użytkownicy smartfonów. Skarżą się oni na to, że jeszcze łatwiej jest zarysować iPhone 6 i 6 Plus, niż poprzednie modele takie jak iPhone 4s, czy iPhone 5. Jeden z użytkowników miał nawet zgłosić całą sprawę do Apple, jednak jak wiadomo firma nie ponosi odpowiedzialności za mechaniczne uszkodzenia swoich produktów z winy kupującego. Ponadto Apple twierdzi, że szkło zamontowane w iPhone 6 i 6 Plus zostało wzmocnione jonowo i jest obecnie bezkonkurencyjne na rynku. Takie i podobne problemy w przyszłych modelach iPhone może wyeliminować Gorilla Glass 4. O aferze Scratchgate będziemy informować Was na bieżąco.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...