Apple przestanie produkować iPhone 5c w 2015 roku

iPhone-5C-header-1

Jak podaje najnowszy raport, Apple ma zamiar zaprzestać produkcję swojego kolorowego smartfona, jakim jest iPhone 5c. Ma to nastąpić w środku przyszłego roku. Dostawcy firmy z Cupertino, Wistron i Foxconn zdają się już od jakiegoś czasu sukcesywnie przestawać produkować komponenty do iPhone 5c. Wieści te wyciekły w tajwańskim Commercial Times na kilka dni po wiadomości od KGI Securities, że Apple również w przyszłym roku przestanie produkować iPhone 4s.

Co może kierować osobami decyzyjnymi w firmie? Po pierwsze iPhone 5c nigdy nie odniósł wielkiego sukcesu. Jego sprzedaż była zadowalająca, ale nie bardzo dobra. Po drugie Apple prawdopodobnie chce, aby wszystkie z ich urządzeń mobilnych miały innowację w postaci czujnika Touch ID. Z jednej strony są to smutne wiadomości, bo kolejne smartfony od Apple zostają powoli uśmiercane. Z drugiej jednak należy przyznać, że na tym właśnie polega rozwój i nie doczekamy się kolejnych odsłon iPhone bez odstawienia do lamusa tych wcześniejszych.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...