Bendgate: iPhone 6 Plus z fabryczną wadą. Co na to Apple?

iPhone-6-Plus-bend

No i się doczekaliśmy. iPhone 6 i iPhone 6 Plus od kilku dni są już w sprzedaży. Nie obyło się jednak bez wpadek. Jak donoszą pierwsi klienci, którzy zakupili iPhone 6 Plus, smartfon jest podatny na wyginanie. Konsumenci, którzy trzymali iPhone 6 Plus w kieszeni narzekają, że ten wygiął się w jedną ze stron. Internet już ochrzcił problem mianem afery Bendgate. Czyżby szykowała się afera na miarę Antenagate w iPhone 4 i Yellowgate w iPhone 4S? Poniżej test wginania iPhone 6 Plus.

Jak donosi portal The Next Web, Apple będzie wymieniać wadliwe urządzenia. Ma się to odbywać za pośrednictwem Apple Store. Nie wiadomo jednak na jakiej podstawie i jakie kryteria zostaną przyjęte przez pracowników. Nam pozostaje tylko czekać na premierę iPhone 6 i iPhone 6 Plus w Polsce.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...