Apple wprowadza serwis wymiany ekranów dla iPhone 5s

maxresdefault

To już jest fakt. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wprowadzono serwis wymiany przednich szybek dla iPhone 5s w oficjalnych sklepach Apple Store. Mało kto wierzył, że w końcu się tego doczekamy. Kiedy mamy spodziewać się tego w Europie? Otóż źródła mówią, iż ma to nastąpić już w najbliższy poniedziałek 11. sierpnia. Cena wyświetlacza ma oscylować w granicach 150$, co na polskie złote daje niespełna 500zł. Trzeba przyznać, że cena jest dość wysoka.

Co by nie mówić o iPhone, częstość z jaką lubi upaść i przy okazji roztrzaskać swoją szybkę jest nadzwyczaj duża. Apple zapowiedziało także, że iPhone 5c doczeka się podobnego wsparcia. Możliwość wymiany szybki w kolorowym iPhone na nową, w oficjalnych sklepach Apple ma być dostępna jeszcze w tym roku.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...