Wszystko co wiemy o iOS 8

promo_ios8

Co czyni iOS 8 najbardziej zaawansowanym systemem mobilnym na świecie? Innowacyjność, szczególy i pełne doświadczenie. Jak to zwykli mówić CEO firmy Apple, „najbardziej zaawansowany system mobilny” iOS 8 został ukazany na WWDC 2014. Jest to według Apple największa jak dotąd aktualizacja nie tylko dla deweloperów, ale przede wszystkim dla zwykłych użytkowników. Wiemy także, że ogólnie dostępny będzie tej jesieni. iOS 8 kompatybilny będzie z iPhone 4S, 5, 5C i 5S. No i oczywiście z nowym iPhone 6. Tym samym oto iPhone 4 zostanie wyłączony z dalszych aktualizacji. Jeżeli chcecie poznać szczegóły dotyczące iOS 8, ten artykuł jest specjalnie dla Was.

extra_large_design_heroZdjęcia – wszystkie zdjęcia i albumy dostępne będą w bibliotece iCloud, więc będziesz mieć do nich dostęp na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem iOS 8.

Wiadomości – nowy design oraz funkcje dodawania notatek głosowych, materiałów wideo, a nawet swojej obecnej lokalizacji do konwersacji,

Szczegóły – diabeł tkwi w szczegółach i Apple o tym wie. Przydatne skróty, nowe funkcje w poczcie oraz w powiadomieniach.

Klawiatura – najmądrzejsza klawiatura spośród wszystkich wcześniej stosowanych. Sugestie dotyczące kolejnych słów, rozpoznawanie z kim rozmawiasz, a nawet w jakiej aplikacji. W zależności czy jest to Mail, czy Wiadomości sugerowany język może być bardziej lub mniej formalny.

Rodzinne dzielenie się – dzięki tej funkcji maksymalnie 6 osób z rodziny może dzielić się ze sobą zakupionymi w iTunes Store, App Store, czy iBooks rzeczami. Jeżeli jedna osoba coś kupuje, od razu dostają to wszyscy członkowie rodziny.

Dysk iCloud – Dropbox od Apple. Gdziekolwiek jesteś możesz korzystać i edytować pliki znajdujące się na dysku iCloud.

Zdrowie – monitoring Twoich czynności życiowych. Wszystkie zdrowotne aplikacje korespondują ze sobą po to, abyś miał jak najlepsze wsparcie fitness.

Pełna synchronizacja – wszystkie urządzenia pod iOS 8 są ze sobą w pełnej integracji. Możesz zacząć pisać e-mail na iPhone, a dokończyć go na iPad. A także rozmowy telefoniczne, a nawet wiadomości SMS.

extra_large_spotlight_hero

Wyszukiwarka Spotlight – jeszcze łatwiejsze i jaśniejsze wyszukiwanie. Od teraz Spotlight da Ci sugestie także z internetu, Wikipedii, czy innych miejsc.

Aplikacje – szansa dla programistów. Gruntowna przebudowa systemu pozwoli deweloperom na tworzenie jeszcze ciekawszych i bardziej zaawansowanych aplikacji.

Partner biznesowy – dzięki iOS 8 urządzenia mobilne stają się w pełni zaawansowanymi partnerami biznesowymi. Wszystko to dzięki nowej wydajności, bezpieczeństwu i funkcji zarządzania urządzeniem.

iOS-8-Messages

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...