Srebrny prototyp iPhone 6

1 (1)

Jeżeli byliście sceptyczni względem przedstawionych do tej pory koncepcji iPhone 6, być może ta przypadnie Wam do gustu. To pewne, że na 5 miesięcy przed premierą nowego smartfona od Apple koncepcje przedstawiane przez rozmaitych projektantów nie będą nigdy w 100% trafne. No, ale kto nam zabroni marzyć?

2

O aluminiowym iPhone mówi się od zawsze. Może dlatego, że pierwszy iPhone był w dużej mierze zbudowany z aluminium. W dzisiejszej koncepcji prezentujemy Wam model srebrnego iPhone 6, zbudowanego właśnie z tego stopu. Zdjęcia te pochodzą z chińskiego serwisu Baidu. Czy jest to prawdziwy przeciek, czy tylko sfałszowane źródło dowiemy się dopiero latem. Nie ulega wątpliwości jednak, że iPhone 6 z pewnością będzie miał większy ekran, będzie cieńszy i szybszy od poprzednika.

3

4

5

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...