Płatności zbliżeniowe NFC w iPhone 6

iPhone-5-NFC-Ability

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o wdrażanie innowacji, firma Apple zaczęła od jakiegoś czasu odstawać od konkurencji. I tak dla przykładu, dopiero iPhone 5, który ujrzał światło dzienne w roku 2012, miał wbudowany moduł szybkiego internetu 4G LTE. Nowe doniesienia mówią o tym, że iPhone 6 będzie obsługiwał płatności zbliżeniowe NFC (Near Field Communication).

Płatności zbliżeniowe nie są do końca obce użytkownikom iPhone. Za pomocą różnych akcesoriów dedykowanych tej usłudze można je wraz z telefonem iPhone obsługiwać. Tak, czy inaczej doniesienia z BrightWire mówią o wdrożeniu NFC w standardzie do iPhone na poziomie produkcyjnym. Raport mówi, iż prace nad wdrożeniem odpowiedniego modułu są już na wykończeniu. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby mieć telefon i portfel w jednym urządzeniu.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...