Kolejna część potwierdza 4,7-calowy ekran w iPhone 6

backpanel2

Jak dotąd niewiele części przyszłego iPhone 6 wyciekło do internetu (poza ekranem i baterią). Z reguły otrzymujemy z różnych części globu koncepcje, które mają go odzwierciedlić. Tym razem świat obiegły zdjęcia tylnej części ekranu, jaką jest panel podświetlenia. Zdjęcia ukazują 4-7-calowy panel, który wskazuje na to, iż właśnie takiej wielkości ekranu możemy spodziewać się w iPhone 6.

backlightpanel

Zdjęcia te udostępnił na swoim Twitterze chiński portal Weibo. I choć jak zwykle nie można w żaden sposób potwierdzić ich prawdziwości to jednak wydają się one dość wiarygodne. Od dawna spekuluje się o zwiększeniu przekątnej ekranu w iPhone 6 do 4,7 cala. Zdjęcia ukazują również zmodyfikowaną złączkę do płyty głównej, która jednocześnie jest umiejscowiona w nieco innym miejscu. iPhone 6 w wersji 4,7 cala jest, więc coraz bardziej możliwy.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...