Zdjęcia iOS 8 wyciekły do internetu, potwierdzają Healthbook

iOS-8-healthbook-screenshots

Najnowsze zdjęcia, które wyciekły do internetu przedstawiają fragment systemu iOS 8. W tym przypadku jest to aplikacja Healthbook, o której od dawna krążyło wiele plotek. Jest to aplikacja zdrowotna, która umożliwi nam pomiar kroków, tętna, ciśnienia, a nawet poziomu cukru, czy saturację! Będzie można do niej również wprowadzać informacje o żywieniu oraz dane na temat swojej wagi. Nie jest na razie wiadomo w jaki sposób urządzenie miałoby zbierać tak wyspecjalizowane dane. Być może poprzez specjalne słuchawki lub zegarek iWatch, jeżeli taki wcześniej by powstał.

Po raz pierwszy o aplikacji Healthbook usłyszeliśmy w kontekście spotkania się przedstawicieli Apple z rządowym FDA, które zajmuje się dopuszczaniem do obiegu lekarstw i urządzeń medycznych. Ponadto firma z Cupertino zatrudniła ostatnimi czasy wiele osób związanych ze zdrowym trybem życia i fitnessem. Apple zna trendy, którymi obecnie żyją ludzie, więc wróżę zdrowotnej aplikacji wielką popularność. Jeszcze tylko czekamy na oficjalną aplikację kulinarną…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...