Rzekome etui potwierdzają wcześniejsze doniesienia o iPhone 6

iphone-6-crystal

5 lub 6, tyle miesięcy będziemy jeszcze czekać na iPhone 6. Dziś świat obiegły zdjęcia wstawione przez jeden z francuskich portali. Przedstawiają one wyprodukowane dwie wersje bumperów dla iPhone 6. Potwierdzają one wcześniejsze doniesienia na temat dwóch wersji smartfona. Oprócz tego zauważyć można, że wycięcie na przycisk zasilania zmieniło miejsce i jest po drugiej stronie przycisków głośności. Nie wiadomo, czy warto wierzyć tym zdjęciom i czy ktoś kto projektował te etui miał na temat iPhone 6 jakieś przecieki. W każdej plotce jest jednak trochę prawdy, więc zupełnie bagatelizować również ich nie można.

ip6-crystal-02

Nie dalej, jak wczoraj również można było oglądać zdjęcie innego etui. Ono także potwierdzało wiele plotek na temat smartfona, m.in. większy wyświetlacz oraz smukła konstrukcja. Projekt etui znajduje się poniżej.

iPhone-6-Elamhk

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...