Rusza program naprawy wadliwych przycisków w iPhone 5

iPhone-5-Power-Button-Repair

Apple postanowiło wziąć odpowiedzialność za partię iPhone 5 z wadliwym przyciskiem Power. Firma wymienia przyciski każdemu zgłoszonemu iPhone 5, który pochodzi z nieszczęsnej partii produkcyjnej. Na stronie Apple od wczoraj działa platforma, w której po numerze seryjnym można sprawdzić, czy nasz smartfon podlega reklamacji. Naprawa wiąże się niestety z tym, że będziemy przez kilka dni bez telefonu.

Program wymiany przycisków ruszył w USA i Kanadzie wczoraj. Dla innych krajów, w tym również dla Polski, ma to nastąpić 2. maja 2014. Szczegóły na stronie programu, do której dostać możecie się poprzez ten LINK.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...