Rozpoznawanie utworów muzycznych dzięki Siri w iOS 8?

Untitled-2_2885358b

Apple postrzegane jest przez wielu jako jedna z większych firm propagatorów muzyki na świecie. Jest tak z pewnością dzięki nowemu spojrzeniu na muzykę, jakie daje program iTunes oraz iTunes Store. Jak widać Apple nie chce stać w miejscu i zamierza wprowadzić w iOS 8 funkcję wspierającą Siri, która będzie rozpoznawać utwory muzyczne. Ma to się stać we współpracy z firmą Shazam Entertainment, czyli producentem kultowej aplikacji Shazam. Możecie o niej poczytać klikając w jej nazwę lub w ten LINK. O innych funkcjach, które znajdziemy w iOS 8 możecie poczytać klikając w iOS 8.

Doniesienia te potwierdza wiele źródeł, które mają ponoć wiedzę na temat produktu. O wszystkim poinformował zaś Bloomberg. Dzięki wcieleniu funkcji Shazam do iOS 8 użytkownicy nie musieliby pobierać żadnych nowych aplikacji do rozpoznawania utworów muzycznych. Jeżeli doniesienia te się potwierdzą to z pewnością Tim Cook z ekipą poinformują nas o szczegółach podczas zbliżającego się wielkimi krokami WWDC 2014.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...