Pierwsze zdjęcia przedniego panelu iPhone 6 i jego baterii

iPhone-6-front-panel-leak

Dziś po raz kolejny zawrzało w świecie nowinek technicznych. Oto dwa zdjęcia obiegły glob. Na pierwszym z nich widzimy przedni panel iPhone 6 w rozmiarze 5,5″. Skądinąd wiemy, że iPhone 6 w wersji fablet nie doczeka swej premiery w wakacje tego roku, a co najwyżej dopiero przed świętami. Jeśli chodzi o wersję 4,7″ to oczywiście spodziewamy się jej we wrześniu. Wszystkie plotki zdają się łączyć w jedną całość. Za dzisiejsze doniesienia odpowiedzialny jest chiński portal Sina Weibo. Ze sporą pewnością można stwierdzić, iż w tak wielu powtarzalnych doniesieniach z różnych części świata znajdzie się wiele prawdy. Zwróćcie uwagę również na tło zdjęcia, które stanowi cała paleta przednich paneli iPhone 6, która znajduje się prawdopodobnie w hali produkcyjnej. Może to wskazywać na to, że o ile produkcja jeszcze się nie rozpoczęła to nastąpi to lada dzień.

Batteries-iPhone-6

Po raz kolejny dostajemy również przecieki od francuskiego bloga Nowhereelse. Opublikował on dziś zdjęcie baterii, która znajdzie się w iPhone 6. Te również prawdopodobnie pochodzą z hali produkcyjnej i podobnie, jak w przypadku przednich paneli wydają się być gotowe do produkcji. Przypominamy – iPhone 6 będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej we wrześniu tego roku. Spodziewamy się dwóch wersji smartfona w 2014 roku – 4,7″ i 5,5″. Bądźcie czujni, o najświeższych informacjach będziemy Was na bieżąco informować.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...