Nowe funkcje w iOS 8

iOS8-HubPage-578-80

O tym, że iOS 8 będzie miał swą premierę najprawdopodobniej podczas WWDC 2014 raczej nikomu nie musimy mówić. O aplikacji Healthbook, którą najprawdopodobniej będzie miał on w sobie chyba też nie, ale jeżeli przespaliście kilka ostatnich tygodni to możecie poczytać o tej aplikacji klikając w jej nazwę. A czego jeszcze możemy spodziewać się po tej kolejnej sporej aktualizacji? Nieoficjalne źródła nie milkną i sugerują kilka nowych funkcji. Przedstawiamy je poniżej.

 

  1. itunesradioiTunes Radio – nowość. Apple rozważa wyodrębnienie radia z iTunes do osobnej aplikacji. Pomysł dobry, wielu sceptyków od zawsze zarzucało braku radia w iPhone.
  2. VoLTE – rozmowy telefoniczne za pośrednictwem sieci LTE.
  3. TextEdit i Podgląd – aplikacje dobrze znane z Mac OS. Pomogą w edycji plików PDF, zdjęć oraz plików tekstowych. Z pewnością doskonale sprawdzą się na iOS.
  4. Game Center – a raczej jego brak. Nieoficjalne źródła podają, że Apple planuje wycofać aplikację. Jest to wynikiem niskiej aktywności graczy na tej platformie. Sugeruje się, że każda gra z osobna będzie miała w sobie funkcje porównywania i konkurowania z innymi, tak jak to wygląda w aplikacji Quizwanie.
  5. Mapy – całkowita naprawa dziurawych map. Ten sam wygląd, jak w przypadku iOS 7, ale kilka nowych funkcji i więcej danych.
  6. previewtexteditWiadomości – sprawne usuwanie niepotrzebnych wiadomości na bieżąco. iOS nie musi przechowywać sporej ilości niepotrzebnych wiadomości
  7. Powiadomienia – uproszczenie poprzez redukcję niepotrzebnych treści. Będą zawierać powiadomienia, a także powiadomienia i niezauważonych powiadomieniach.
  8. Dyktafon – po całkowitym przeprojektowaniu aplikacji w iOS 7 użytkownicy skarżą się, że Dyktafon jest stosunkowo trudny w obsłudze. iOS 8 ma poprawić funkcjonalność tej aplikacji.
  9. Wydajność – Apple chce poprawić szybkość systemu i m.in. szybkość robienia zdjęć.
  10. CarPlay – pozbawienie konieczności korzystania CarPlay tylko z przewodem ze złączem Lightning, wsparcie Wi-Fi.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...