Nowa koncepcja iPhone 6S i 6C według najnowszych doniesień

iPhone-6-iPhone-6c-014

Za najnowsze koncepcje iPhone 6S oraz 6C odpowiedzialny jest znany nam dobrze Martin Hajek, który od czasu do czasu raczy nas swoimi projektami. Nie jest tajemnicą, że iPhone 5C niezbyt się firmie z Cupertino udał. Głośno okrzyczany kolorowy poliwęglan nie zaspokoił oczekiwań konsumentów. Najnowsze źródła twierdzą, że jego dni są policzone. Mimo wszystko kolorowy smartfon został uwzględniony w projekcie Hajka.

iPhone-6-iPhone-6c-015

Francuski blog NowhereElse zwrócił się do Martina Hajka o sporządzenie najbardziej aktualnej względem plotek i doniesień koncepcji najnowszego smartfona. Rezultaty jego pracy możecie obejrzeć na zdjęciach.

iPhone-6-iPhone-6c-07

iPhone-6-iPhone-6c-011

iPhone-6-iPhone-6c-08

iPhone-6-iPhone-6c-05

iPhone-6-iPhone-6c-04

iPhone-6-iPhone-6c-03

iPhone-6-iPhone-6c-02

iPhone-6-iPhone-6c-01

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...