Mapy Apple znalazły potwora z Loch Ness!

Apple-Maps-Loch-ness

Wielu było tych, którzy śmieli się z nowym map Apple. Dziś zrobi się im pewnie głupio, bo właśnie one znalazły sławnego potwora z Loch Ness! Czy Apple odmieni złe postrzeganie swoich map poprzez udowodnienie, że potwór naprawdę żyje? Zdjęcia ukazują zarys Nessie w jeziorze Loch Ness i wykonane zostały właśnie przez satelitę, która zbierała dane dla Apple.

25

Przez ostatnie sześć miesięcy zdjęcie było badane przez oficjalny fanklub Official Loch Ness Monster Fan Club, stąd głośno się o nim zrobiło dopiero teraz. Zdjęcie nie przedstawia samego potwora, lecz jego cień, właściwie zarys w wodzie. Rozmiar cienia to około 50 stóp, a to oznacza, że jest mniejszy tylko od wieloryba – takie rozmiary miał mieć sławetny potwór z Loch Ness. Trzeba przyznać, że wiadomość jest dość szokująca i nie śmiem nawet oceniać jej prawdziwości. Zdroworozsądkowo wydaje mi się, że to ciekawy zabieg marketingowy dla niezbyt dobrych map Apple.

14

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...