iPhone 6 z zagiętym wyświetlaczem i zaokrąglonymi rogami

iphone_6_curved1-800x884

O tym, że premiera iPhone 6 zbliża się wielkimi krokami widać również na AppleiPhones. Coraz częściej wrzucamy dla Was najciekawsze bądź też najbardziej prawdopodobne koncepcje tego, jak miałby wyglądać najnowszy smartfon Apple. Tym razem to japoński blog Mac Otakara donosi o tym, że iPhone 6 miałby mieć zakrzywiony wyświetlacz, a rogi smartfona miałyby być zaokrąglone. Ponadto tył smartfona ma być w całości wykonany z aluminium.

iphone_6_curved2-800x382

Zaraz po tych wieściach francuski blog NowhereElse wraz z Martinem Hajkiem postanowili zwizualizować tą koncepcję. To co wspólnie stworzyli możecie podziwiać (lub hejtować) na zdjęciach. Osobiście szczerze wątpię w to, że tak mógłby wyglądać iPhone 6, jednak pozostawiam to ocenie każdego z Was.

iphone_6_curved3-800x534

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...