Elektroniczna stabilizacja obrazu i więcej pikseli w aparacie iPhone 6

iPhone-5s-iSight-camera

Od dłuższego czasu napływają do nas rozmaite koncepcje iPhone 6. Jesteśmy wzrokowcami, więc nie dziwi, że dla większości z nas najważniejszy jest wygląd. Bo niby czym więcej może nas zaskoczyć Apple? Dziś dowiadujemy się nieco informacji o aparacie wbudowanym w smartfon. Doniesienia płyną z samych Chin, czyli miejsca produkcji iPhone, stąd jestem skory do uwierzenia w te plotki. Weibo sugeruje, że Apple zamieni istniejącą optyczną stabilizację obrazu na elektroniczną stabilizację obrazu. Jest ona obecnie stosowana przez większość producentów smartfonów.

Analityk Sun Chang Xu mówi również o zwiększonej liczbie pikseli w aparacie iPhone 6. Bądź co bądź wiemy nie od dziś, że Apple nie bierze udziału w megapikselowym wyścigu. Aparaty konkurentów sięgają do 20, a nawet 40 megapikseli. Apple postawiła na integralność aparatu. Wedle nowych doniesień wszystko wskazuje na to, że firma jednak podwyższy ilość megapikseli w aparacie w iPhone 6. 10, a może 12 mpx? Tego nie wiadomo. My jednak nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak w iPhone będzie działać elektroniczna stabilizacja obrazu. Jeszcze tylko 5 miesięcy poczekamy, aby się o tym dowiedzieć.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS  lub  Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...