Apple kupuje Renesas Electronics, aby ulepszyć baterię w iPhone

A man holds a new Apple iPhone 5S next to his iPhone 5 at an Apple Store at Tokyo's Ginza shopping district

Według  raportu Nikkei Asian Review Apple prowadzi właśnie negocjacje na temat kupna firmy japońskiej firmy Renesas Electronics. Chce dzięki temu w przyszłości wprowadzić do iPhone pewne usprawnienia mające na celu zwiększenie ostrości ekranu oraz wydajności baterii w smartfonie. Firma Renesas Electronics jest jednym z największych na świecie producentów układów elektronicznych do telefonów komórkowych. Apple planuje sfinalizować transakcje jeszcze przed końcem lata. Ponadto firma z Cupertino obiecała zatrzymać na stanowiskach wszystkich pracowników japońskiej firmy.

W azjatyckim raporcie jest również wzmianka, że iPhone 6 będzie miał swoją premierę we wrześniu i będzie dostępny w dwóch wersjach wielkości ekranu – 4,7″ oraz 5,5″. Potwierdza tym samym doniesienia takich dziennikarskich gigantów, jak Bloomberg, czy Wall Street Journal.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...