A jednak tylko jedna wersja iPhone 6?

iPhone 6

Codziennie jesteśmy zasypywani najnowszymi doniesieniami dotyczącymi iPhone 6. Jeszcze niedawno, otrzymaliśmy informację o tym, że iPhone 6 wystąpi w dwóch różnych wielkościach ekranu (4,7″ i 5,7″). Dziś dowiadujemy się, że najnowsza generacja kultowego smartfona od Apple może nie wyjść w wersji Fablet (ang. Phablet), czyli 5,7″. Zwariować można od tych wszystkich sprzecznych informacji, które dobiegają nas każdego dnia.

W nawiązaniu do raportu Industrial & Commercial Times, Apple planuje wydać na razie tylko jedną wersję iPhone 6 – 4,7″. Jego produkcja rozpocząć się ma już w czerwcu tego roku. Jeśli chodzi o wersję fablet to najszybszym realnym terminem na rozpoczęcie jego sprzedaży masowej wydaje się okres przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...