4,7-calowy iPhone 6 trafi do produkcji w maju

apple-iphone-6-concept

Jak podaje Reuters, co jednocześnie ma być potwierdzone z kilku wiarygodnych źródeł, następna generacja iPhone będzie mieć 4,7-calowy ekran. Ponadto analitycy, którzy żyją z tego, że próbują oszacować kolejny krok firmy Apple, są zgodni w tym, że firma może pokusić się nawet o wielki skok z przekątnej 4-calowej na 5,5″. Raport mówi o tym, że ten drugi większy iPhone może mieć swoją premierę z lekkim opóźnieniem względem pierwszego.

Masowa produkcja 4,7-calowego iPhone 6 miałaby rozpocząć się już w przyszłym miesiącu. Pozwoliłoby to na stworzenie odpowiednich zapasów, które czekałyby na jesienną premierę urządzenia. W celu stworzenia działającego bez zarzutu ekranu Apple miało nawiązać współprace z czołowymi firmami specjalizującymi się w produkcji ekranów LCD, takimi jak np. Sharp, LG, czy Japan Display Inc. Wszystko po to, aby iPhone 6 sprostał oczekiwaniom konsumentów, czyli nas.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...