Zmiany, zmiany, zmiany.. iOS 7.1 is out!

Niby nic nadzwyczajnego jednak iOS 7.1 wprowadza szereg zmian. Głównie zmiany interfejsu, sliderów, delikatna poprawa kolorystyki i przyspieszenie efektów graficznych. Możliwość wyłączenia efektu paralaksy, efektu skalowania tapety springboardu. Nowe, moim zdaniem niestety, mniejsze przyciski rozpoczęcia i zakończenia połączenia. Delikatnie przebudowano standardową klawiaturę jak również i ‚Slide to unlock’ doczekał się kolejnego, moim zdaniem brzydszego wcielenia.

appleiphones-pl-ios-7-1-is-out

Zmiany wyglądu interfejsu kuszą do wykonania aktualizacji. Jeśli aktualnie cieszysz się z posiadanego Jailbreaka wiedz, że raczej długo nie doczekamy się kolejnego Untethered JB bo iOS 7.1 to przede wszystkim poprawki znalezionych bugów a kolorowe wodotryski i nowości tot tylko marketingowy sposób na przeciągnięcie użytkowników w stronę bezpieczeństwa systemu i wszystkich danych, którymi ten system zarządza.

Zapraszam do obejrzenia filmu, który bardzo dokładnie opisuje wszystkie znalezione nowości w interfejsie iOS 7.1

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...