Projekt iPhone 6c z wyświetlaczem 4,7″ i 5,5″ wyciekł do internetu

large-5335227d83947

iPhone 6c? A dlaczego nie po prostu „6”? Ostrzegam, że pytań będzie coraz więcej. Rysunek przedstawia szkice projektów dwóch urządzeń o nazwie iPhone 6c z wyświetlaczami o rozmiarach 4,7 i 5,5 cali. Pochodzą one z jednego z popularniejszych japońskich blogów Macotakara. Konstrukcja z zaokrąglonymi krawędziami i kwadratowymi przyciskami głośności zbliżona jest do iPhone 5C.

Jeżeli to miałby być odpowiednik kolorowego iPhone, to mogłoby znaczyć, że również sam iPhone 6 wystąpi w dwóch wersjach rozmiarowych. To by z kolei oznaczało, że będziemy świadkami premiery aż czterech różnych iPhone’ów tego lata! Jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego projektu. Szczerze wątpię, iż Apple będzie chciało wprowadzić taki zabieg. Być może są to jeszcze tylko rysunki dwóch iPhone 6c, z których zostanie wybrany jeden – mały lub duży. Pewne jest to, że przekonamy się o tym nadchodzącego lata.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...