Jak i gdzie powstał pierwszy iPhone?

Apple-iPhone-homepage

Greg Christie, jeden z inżynierów bezpośrednio biorących udział w narodzinach pierwszego iPhone, zdradził w rozmowie z Wall Street Journal kilka szczegółów dotyczących jego powstawania. Wszyscy wiemy, że Steve Jobs był ekscentrykiem jeśli chodzi o podejście do biznesu. Greg potwierdza, iż współpraca z Jobsem była bardzo kreatywna. Steve chciał nowych rozwiązań i nowych pomysłów. Poniżej zdjęcie z miejsca pracy inżynierów.

iPhone-lab

Jobs miał dać w pewnym momencie zespołowi projektantów ultimatum – albo w ciągu dwóch tygodni wymyślą coś wartego uwagi, albo projekt iPhone trafia do innego zespołu. Greg nazywa również pomieszczenie, w którym miały miejsce prace nad pierwszym telefonem iPhone mianem „świętej ziemii”. Nie znaczy to, że pokój bez okien, oświetlany przy pomocy jednej świetlówki był jakimś specjalnym pomieszczeniem. Christie przytacza nawet przykład zacieków na ścianie pochodzących od przeciekających rur sąsiadującej z pokojem łazienki. Rzadko kiedy dostajemy tak ciekawe szczegóły po tak długim czasie.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...