iPhone 6 z przekątną 4,7″ i 5,5″ już we wrześniu

iphone

Informacja o tym, że podobnie, jak w zeszłym roku i w tym pojawi się nie jeden nowy iPhone, a dwa, pojawia się w coraz większej liczbie niezależnych od siebie mediów. Coś w tym musi więc być. W zeszłym roku po raz pierwszy byliśmy świadkami premiery dwóch iPhone’ów jednocześnie – iPhone 5s oraz iPhone 5C. Różniły się one nieznacznie parametrami i wyglądem (kolor). W tym roku ma być podobnie, z tą różnicą, że Apple da nam do wyboru również wielkość wyświetlacza – 4,7 i 5,5 cala.

To z pewnością dobra wiadomość dla tych, którzy zazdroszczą swoim kolegom tych wszystkich Galaxy Note’ów. To też dobra wiadomość dla nas wszystkich, bo jak wiadomo pod względem przekątnej ekranu Apple odbiega trochę od konkurencji. Równoległe wypuszczenie dwóch smartfonów iPhone 6 o tych samych parametrach, lecz innych przekątnych ekranu to świetny zabieg, który nie zniechęci najwierniejszych fanów, a zarazem przyciągnie nowych klientów – zwolenników większych ekranów.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...