Apple dodaje 3 nowe miasta do swoich map w 3D

ios_6_maps_flyover_hero

Mapy Apple pojawiły się wraz z iOS 6. Od początku wszyscy podchodzili do nich bardzo sceptycznie. „Dlaczego Apple stara się wypowiadać z góry przegraną wojnę przeciwko Google?” Takie pytania zadawał sobie cały nadgryziono-jabłkowy świat. Wielu z nas wciąż zadaje sobie takie pytania, jednak przyznać musimy, że firma z Cupertino coraz lepiej sobie w kwestii map daje radę. Już iOS 7 wprowadził w nich mały lifting i lepszą funkcjonalność. Dodatkowo dużym atutem od zawsze były tzw. mapy 3D (Flyover). Dziś dowiadujemy się o wprowadzeniu map 3D dla trzech nowych państw. Są nimi Cordoba w Hiszpanii, Perth w Australii oraz Saint-Tropez we Francji. A samo Apple pisze o Flyover tak:

Niektóre duże zespoły miejskie możesz teraz obserwować z lotu ptaka, w formie fotorealistycznych prezentacji 3D. Zwiedzaj miasta w wysokiej rozdzielczości, przybliżaj i oddalaj, przesuwaj, pochylaj i obracaj kamerę wokół najciekawszych i charakterystycznych punktów.

A tak wygląda lista wszystkich miast, które do tej pory doczekały się Flyover.

Flyover

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...