Jailbreak dla iOS 6.1.3, 6.1.4, 6.1.5 do pobrania!

Znani z Jailbreakeowej sceny @winocm, @iH8sn0w i @SquiffyPwn nie mogli długo patrzeć na użytkowników iOS, którzy utknęli na oprogramowaniu iOS 6 bez Jailbreak’a i postanowili zaszczycić nas kolejnym swoim oprogramowaniem. Mamy nadzieję, że to doskonała wiadomość na Nowy Rok.

08 Dec. 31 11.44

Oprogramowanie nosi wdzięczną nazwę ./p0sixspwn i jest dostępne do pobrania na tę chwilę wyłącznie na komputery Mac firmy Apple prosto z oficjalnej strony projektu p0sixspwn.com. Planowana jest również odsłona Windowsowa w późniejszym terminie.

Zanim jednak przystąpisz do wykonania Jailbreak’a przedstawiona poniżej metodą pamiętaj, że musisz na wstępie wyłączyć zabezpieczenie kodem blokady ekranu: Ustawienia –> Ogólne –> Kod blokady –> Wyłącz kod.

Gdy uporasz się z blokadą klawiatury uruchom ściągnięty ./p0sixspwn, podłącz urządzenie poczekaj chwilę na wykrycie i.. kliknij przycisk ‚Jailbreak’.. i już! Poczekaj aż program upora się z procesem Jailbreak’u. Urządzenie może uruchomić się dwukrotnie. Bez obaw. Po tym iOS będzie już wolny.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...