iPhone 5S i 5C bez simlocka w sklepie Apple w USA!

iphone_5s_colors_stacked_apple_16x9

Doczekaliśmy się. iPhony bez blokady SIM w końcu można kupić oficjalnie w sklepie Apple w USA. Co to znaczy w praktyce? Ano przynajmniej to, że my musimy kupować iPhone 5S w naszym polskim sklepie za niespełna 3 tys. złotych, a Amerykanie mogą kupić iPhone 5S w cenie 649$ (około 2 tys. złotych) na stronie Apple US. Analogicznie dużo taniej kupią również iPhone 5C. My niestety nie możemy kupować z amerykańskiej strony Apple, ale jeżeli mamy w USA wujka albo chociaż jakiegoś znajomego to nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby nam w tym nie pomogli.

iPhone-5s-unlocked-shipping-dates

To bardzo ciekawe, że Apple zmienia swoją politykę. Dotychczas mogliśmy za pośrednictwem sklepu internetowego w USA zamówić iPhone jedynie razem z umową z jednym z operatorów. To dość rewolucyjna zmiana jeśli chodzi o Apple. Czy dzięki temu ceny iPhonów w naszym kraju zmaleją? Nie nastawiałbym się na to. U nas wysoka cena iPhone’a to w dużej mierze powód wysokich podatków. Musimy więc poczekać na zmiany w ustawodawstwie…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...