Znamy ceny iPhone 5S i 5C w Polsce!

iphone-5s-5c

Na polskiej stronie Apple jest już możliwość kupienia iPhone 5S oraz 5C. Ich ceny niestety powalają na kolana. iPhone 5C dostępny jest w kolorach zielonym, niebieskim, żółtym, czerwonym i białym w dwóch pojemnościach – 16 GB oraz 32 GB. Smartfon kupimy odpowiednio za 2 499zł oraz 2 949zł.

iPhone 5S dostępny w kolorach szarym, złotym i srebrnym i wersjach 16, 32 64-gigabajtowych. Ceny przedstawiają się następująco – 2 949zł, 3 399zł i 3 849zł. Co ciekawe cena 32-gigabajtowego iPhone 5C jest równa cenie 16-gigabajtowej wersji iPhone 5S. Tak, czy inaczej ceny nowego iPhone’a oscylujące w granicach średniej krajowej pensji zdają się być mocno przesadzone. To tylko potwierdza, że nowy iPhone w Polsce to wciąż luksus, na który nie wszyscy jeszcze mogą sobie pozwolić.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...