iTunes 11.1.1.111.1.1.111.11.1.11.1

Kolejna odsłona iTunes o ciekawym numerze kodowym 11.1.1 zdopingowała mnie do napisania paru słów na ten temat. Kiedyś wszystko było prostsze w Apple – wersje praktycznie wszystkiego numerowane jak iPad od jedynki do nieskończoności, bez wersji pośrednich, o zagnieżdżaniu do drugiej kropki nie było mowy.

02 Oct. 04 10.45

Tego typu wersje świadczą jedynie o coraz mniejszym poziomie dopracowania wydania GoldenMaster, która po oficjalnym wprowadzeniu do obrotu wymaga nieskończenie wielu poprawek, nieprzemyślanych przez programistów.

Stopień zagnieżdżenia wskazuje wielkość poprawki. Zmieniając pierwszą cyfrę sugerujemy bardzo duży update. Drugą – ważna poprawka bezpieczeństwa. Trzecią – mało istotne ale należy poprawić – np. luka wykryta przez Jailbreakerów co jednak tyczy się iOS a nie iTunes więc dalej takie gmatwanie nie przystoi tak poważnej firmie.

Użytkownika denerwują ciągle wyskakujące powiadomienia o koniecznej aktualizacji. Pomijam fakt, że praktycznie co kolejną wersje iOS należy pobrać zupełnie nowego iTunes a tu nawet w międzyczasie zdarzy się coś co należy dopracować. Osobiście jestem zażenowany taką postawą.

Pomijając już moje narzekania iTunes 11.1.1 przynosi nam obsługę iTunes Radio i w zasadzie same drobne poprawki błędów…

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...