iPhone 5S najlepiej sprzedawanym smartfonem w USA we wrześniu

gold-iphone-5s-video

Wprowadzenie kolorowego iPhone 5C zrodziło pewną obawę wśród konsumentów. Wielu z nas zaczęło zastanawiać się, czy Apple podąża w dobrą stronę. Tym bardziej, że premiera kolorowej wersji smartfona miała miejsce w tym samym czasie, co premiera iPhone 5S, który to z kolei nie różni się zbytnio od poprzedniej wersji iPhone. Na szczęście obawy te zostały szybko sprowadzone na ziemię poprzez przedstawione wyniki sprzedaży w pierwszy weekend po premierze iPhone 5S i 5C. Dziś dobiegają nas wieści o tym, że iPhone 5S był najczęściej sprzedawanym smartfonem we wszystkich czterech największych sieciach w Stanach Zjednoczonych we wrześniu.

Z pewnością fakt ten najbardziej zabolał firmę Samsung, która to prym wiodła wraz ze swoim Galaxy S4 w poprzednim miesiącu. No cóż, widocznie iPhone 5S ma dużo więcej uroku i tego ‚czegoś’ w sobie.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...