Druga rocznica śmierci Steve’a Jobs’a. Tim Cook składa mu hołd.

Steve-Jobs-iPhone

To już dwa lata minęły od śmierci wielkiego człowieka, który zmienił świat. Wszyscy darzymy go wielkim szacunkiem oraz zawsze darzyliśmy dużą sympatią. Tim Cook, następca Steve’a Jobs’a wystosował wczoraj list do swoich pracowników. List przetłumaczony na język polski:

Do zespołu,

jutro przypada druga rocznica śmierci Steve’a. Mam nadzieję, że każdy z nas doznał refleksji na temat tego, co Steve chciał nam przekazać i co chciał przekazać całemu światu. Był on wspaniałym człowiekiem, który sprawił, że świat jest teraz lepszym miejscem. Często o nim myślę i znajduję wtedy ogromną siłę w pamięci o jego przyjaźni, wizji i przywództwie. Pozostawił po sobie firmę, którą tylko on mógł zbudować, a jego duch zawsze będzie fundamentem Apple. Będziemy dalej czcić jego pamięć poprzez poświęcenie w pracy, którą on tak bardzo kochał. Nie da się bardziej oddać hołdu dla jego pamięci. Wiem, że Steve będzie dumny z nas wszystkich.

Pozdrawiam,

Tim.

To bardzo miły gest ze strony Tim’a Cook’a. My zaś oceniamy bardzo dobrze przejęcie pałeczki nowego CEO firmy Apple. Oby tak dalej Tim!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...