Rzuć palenie z iPhone!

Na oczach naszej redakcji rozegrała się ostatnio wspaniała historia. Zostaliśmy zaproszeni przez warszawska klinikę Allena Carra na sesję grupowego rzucania palenia. Ja – młody człowiek z niecałym ćwierćwieczem na karku i prawie połową życia spędzonym na przepalaniu wszystkich funduszy jakie tylko udało mi się zdobyć – student i mój tata – facet w średnim wieku, 30 lat palenia śmierdzących petów (ok. 1,5 paczki dziennie).

iPhone-Cigarette

Obydwoje jechaliśmy z uśmiechem na ustach i pełnym niedowierzaniem. Raczej żaden z nas nie dopuszczał do siebie myśli, że cokolwiek, kiedykolwiek przekona nas do niepalenia papierosów. Przez 6 godzin wątpiliśmy, odpieraliśmy argumenty i oczywiście namiętnie paliliśmy papierosy w niebotycznych ilościach przekonani, że nasze nastawienie nie zmieni się w ogóle.

Jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że … metoda Allena Carra działa. Po 6 godzinach zapaliliśmy ostatniego papierosa a paczki zgniecione trafiły na wspólny stosik. Otrzymaliśmy gratulacje od prowadzącej po czym opuściliśmy hotel jako szczęśliwi niepalący.

Radość z faktu bezproblemowego rzucenia palenia trwa do dnia dzisiejszego czyli równy miesiąc.

Nikt z rodziny, przyjaciół czy znajomych nie wierzył, że tata rzucił. Pierwszy tydzień to raczej okres podśmiewania się, naigrywania. Po ok tygodniu stosunek bliskich uległ zmianie. Już nikt nie patrzył na rzucenie palenia przez tatę jak na dowcip. Zakładam, że moje rzucanie palenia nie było tak widowiskowe ze względu na krótszy ‚staż’.

Opisanie tej wspaniałej historii nie wiąże się wyłącznie z pochwaleniem się naszym osiągnięciem. Klinika Allena Carra udostępniła niedawno audiobook książki Allena Carra w serwisie Audioteka dostępnej z poziomu iPhone. Zarówno audiobook jak i książka ‚działa’ w identyczny sposób jak kurs w klinice. Jeśli chcesz bez najmniejszego problemu rzucić palenie odwiedź stronę internetową warszawskiej kliniki – www.allen-carr.pl.

Audiobook do pobrania z serwisu Audioteka: http://audioteka.pl/prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie,produkt.html

Zachęcamy wszystkich sceptyków, gwarantując, że to jedyna metoda na łatwe i bezbolesne rzucenie palenia. Jesteśmy tego żywym przykładem.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...