Microsoft daje klientom 200$ za iPhone’a!

iPhone-trade-in

Fani firmy Microsoft długo czekali na swój Windows Phone. Teraz, gdy telefony z nowym oprogramowaniem są na rynku od około roku Microsoft prowadzi bardzo ciekawą kampanię. Firma oferuje kartę upominkową o wartości minimum 200$ na nowe urządzenie w zamian za zużytego już iPhone 4S lub iPhone 5. Dla nas jest to absurd, ale dla kogoś kto myślał już wcześniej o zmianie preferencji z Apple na Microsoft jest to z pewnością duża szansa. Podobna praktyka miała miejsce już wcześniej w przypadku tabletu iPad.

offer-details

Taki zabieg ma miejsce coraz częściej. I co ciekawe to się naprawdę wielkim firmom opłaca! Wszak zmieniając swoje upodobania stajemy się nowymi klientami, którzy długo będą wydawać pieniądze na aplikacje, czy gadżety. Tak właśnie wygląda współczesny kapitalizm.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...