iPhone w GTA 5 ?

Wielu z nas widziało już zapewne jedną z grafik promujących najnowszą propozycję firmy Rockstar Games. Chodzi o zdjęcie wspaniałej dziewczyny robiącej zdjęcie telefonem do złudzenia przypominającym iPhone 4/4S..

gta5

Apple zrobiło coś fantastycznego jeśli chodzi o marketing iPhone. Możesz kłócić się z wyznawcami Androida, Blackberry, Nokii, Windows Phone, HTC i innymi również ale to iPhone firmy Apple jest symbolem, który musi zostać pokazany nawet w grze komputerowej a o filmach czy serialach nie wspomnę.

Żaden inny telefon nie jest na chwilę obecną tak rozpoznawalny jak iPhone. zanim nastała era smartfonów, chwilę po premierze Martixa takim symbolem stał się model telefonu firmy Nokia z wystrzeliwana klapką. To tylko dowód na to, że tego typu symbole nie istnieją wiecznie. To czy iPhone utrzyma się na pozycji zależy tylko od sztuczek marketingowych Apple jak i konkurencji.

Ale przyjrzyjmy się jeszcze raz powyższemu zdjęciu tylko odrobinę bliżej..

ifruit

…może to nie jest iPhone tylko jakiś tam iFruit ale i tak doskonale wiemy cóż takiego autor obrazka miał na myśli. To tylko podkreśla doskonałość do jakiej doszli marketingowcy Apple.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...