Premiera iPhone 5S i iPhone 5C 25 października?

iPhone

Gdy na horyzoncie pojawia się nowy gadżet firmy Apple nie mają końca plotki i doniesienia na temat daty premiery ów urządzenia. Obecnie dzień premiery typuje się na 25. października. To by znaczyło, że od ogłoszenia do premiery iPhone 5S oraz 5C upłynie aż 6 tygodni. Co dzieje się przez ten okres?

Przede wszystkim w umysłach potencjalnych konsumentów zachodzi szereg procesów mających na celu zmobilizować konsumenta do chęci posiadania i w końcu do kupienia urządzenia. Pozostają jeszcze także kwestie ostatnich poprawek i przygotowań urządzeń do premiery. Zakładając, że 5S miałoby ukazać się w tym samym dniu, co 5C to Apple miałoby dwa razy tyle roboty, niż zwykle. Pozostaje nam tylko czekać do końca października, a do tego czasu koniecznie nas śledzić 🙂

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...