Cheap, Crap, China? iPhone 5C!

W zastraszającym tempie świat obiegła niezwykła wiadomość. Apple planuje wydanie iPhone 5C! Wszystko to za sprawą pewnego zdjęcia a w późniejszym czasie i filmu, które robią wrażenie.

Zrzut ekranu 2013-07-30 (godz. 20.21.07)

Prawdę mówiąc sam ostatnio borykam się z odpowiedzią na pytanie czy nie lepiej kupić coś tańszego na Androidzie czy zbierać tak długo aż uda mi się odłożyć na iPhone i niestety zastraszające tempo starzenia się urządzeń Apple raczej skłania ku pierwszemu rozwiązaniu.

9384961593_07b8ae8e48_o

Tak czy inaczej informacja o 5C skłania do głębokich przemyśleń na ten temat. Mówi się o cenie ok $299 za sztukę co po dzisiejszym kursie dolara oznacza niecałe 950 zł (!). Wiadomo jednak, że podatki w UE powodują, że cena towarów zza oceanu mniej więcej odpowiada przelicznikowi +30% co dawałoby ok 1200 zł za NOWEGO ‚zapudełkowanego’ iPhone 5C.

Pozostaje dyskusja na temat tego czym może być nasze ‚C’ w rozszerzeniu nazwy nowego iPhone. Złośliwi twierdzą, że ‚Crap’, lub zwykłe ‚China’. Ja natomiast zastanawiam się nad ‚Children’ choć medialnie mogłoby to zdecydowanie ograniczyć grono odbiorców to jednak z drugiej strony dałoby dorosłym bodziec do kupowania jednak wyższego modelu iPhone 5S. Inne rozszerzenie, nad którym się zastanawiam już jakiś czas to ‚Color’ co z pewnością byłoby kontynuacją myśli designerskiej z nowej linii iPodów. Macie jakieś swoje pomysły? Podzielcie się koniecznie!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...