Wieczna bateria dla iPhone !

Zdaje się, że jesteśmy coraz bliżej przełomu w dziedzinie produkcji ogniw zasilających. Tak jak za czasów gdy stwierdzony, że procesora nie można już przyspieszyć bardziej ale dwa procesory będą szybciej realizowały wszystkie funkcje, potem cztery, itp.

kinetic_krassy-can-do-it

Dziś powoli zmierzamy ku temu, że pewne bariery miniaturyzacji do wielkości i pojemności akumulatora nie mogą zostać przekroczone analogicznie do szeregowej prędkości obliczeniowej procesorów. Naturalną rzeczą wydaje się być już nie tyle oszczędność czy trwały ładunek w akumulatorze co łatwość i dostępność doładowywania. Projektów i pomysłów jest wiele choć przedstawiany w tym artykule jest wprost doskonały.

Akumulator kinetyczny to tak na prawdę ładowarka, która każdy wstrząs w dowolnej płaszczyźnie jest w stanie zamienić w energie elektryczną. Nikt jednak nie każe nam potrząsać telefonem choć niewątpliwie z pewnością przyniosłoby to większy skutek i w konsekwencji szybsze doładowanie akumulatora. Wystarczy jednak dużo chodzić i nosić iPhone przy sobie aby każdy wstrząs powodował produkcje porcji energii elektrycznej, która doładuje nasz akumulator.  Z pewnością któryś z kolei iPhone będzie posiadał tę opcję wbudowaną w akumulator. To będzie prawdziwa rewolucja. Prawda, że fantastyczny pomysł?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...