Kolejne dwa iPhony według koncepcji Steve’a Jobs’a

steve-jobs-face

Po wczorajszym prima aprilisowym sucharze mojego redakcyjnego kolegi czas na najświeższe fakty. Dużo mówiło się po śmierci Jobsa o tym, że iPhone 4S (lub też nawet iPhone 5) są jeszcze jego autorską koncepcją. Dziś dowiadujemy się, że to dwa przyszłe modele kultowego smartfona będą projektowane po myśli nieżyjącego CEO firmy Apple. Czy Steve Jobs, niczym Jigsaw z Piły będzie realizował swój misterny plan zza grobu?

To miała być wielka próba dla firmy z Cupertino. Mieliśmy zobaczyć, jak poradzi sobie bez swojego przywódcy, mentora. Czy iPhone nie upadnie, a może wręcz przeciwnie zyska powiew świeżości. Nie przekonamy się o tym zbyt prędko, bo jak donoszą władze firmy, jeszcze kolejne dwa iPhony będą stworzone po myśli Jobsa i zostały już dawno przez niego zaprojektowane. Prawda, a może chwyt marketingowy?

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...