Bilety na WWDC 2013 sprzedane w niecałe pół dnia!

Cóż takiego szykuje Apple, że jest takim wabikiem na media? Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji żeby wszystkie bilety na WWDC zostały sprzedane w kilka godzin. Każdy w cenie 1599 dolarów amerykańskich to ponad 5000 zł (!!!)

wwdc13-about-main

Apple czaruje plotkami i niedopowiedzeniami. Niektórzy spodziewają się nowego iPhone wraz z oczywistą premierą nowego iOS 7. Dodatkowo przydałoby się odświeżyć całą linię iPodów no i przydałby się jeszcze chociaż iWatch albo chociaż zapowiedź nowego OS X. Chyba, że sam iOS będzie taką bombą, która powali wszystkich na kolana.

To wydarzenie musi być warte pieniędzy jakie chce Apple za bilet. Skoro bilety sprzedają się na pniu to i nowości będą równie łakomie pochłaniane przez media i developerów.

WWDC 2013 rozpocznie się standardowo konferencją, niestandardowo 14 czerwca o godz. 19 czasu polskiego. Najlepszą, najbardziej skrupulatną relację przeprowadzi jak zwykle Engadged, z której inne polskie strony skopiują co się da, dużo mniej dokładnie. My skupimy się jak zwykle na najważniejszych nowościach, które uda się zebrać w postaci krótkich ‚tweetartykułów’, także bądźcie z nami.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...