iPhone 6, iPhone mini i Phablet zaprojektowane

0009

iPhone 5 ma już pół roku. Biorąc pod uwagę prędkość z jaką smartfony zastępowane są na rynku nowymi wersjami, należy już teraz nastawić się na kolejne generacje iPhone’a. Dziś przedstawiamy Wam rewolucyjne koncepcje iPhone’a 6, iPhone’a mini, a także Phableta. Jeden z designerów zaprojektował wygląd tych urządzeń bazując głównie na iPhone 5.

00001

Jak widać iPhone 6 miałby mieć znowu dodatkowy wiersz ikon. Tym razem sam telefon nie zostałby wydłużony. Taki efekt Apple otrzymałoby poprzez rewolucyjną zmianę lokacji przyciska Home. Byłby on umiejscowiony na bocznej krawędzi smartfona, podobnie jak inne przyciski.

0007

iPhone mini to mniejsza wersja iPhone’a. Co ciekawe posiadałby on tyle samo wierszy ikon, jak w przypadku starszych modeli iPhone. Podobnie, jak w iPhone 6 przycisk Home umiejscowiony byłby z boku.

0005

Phablet? A cóż to za cudo? Ta nazwa robocza określa coś pomiędzy iPhonem, a iPadem mini. Właściwie nie ma co komentować, bo według mnie akurat taki gadżet byłby raczej nietrafiony. Koncepcje iPhone 6 oraz iPhone mini są bardzo ciekawe. Szczególnie wspomniane wcześniej uzyskanie dodatkowego rzędu ikon bez konieczności wydłużania smartfona. Jednak w praktyce pewnie ciężko byłoby ‚ogarnąć’ telefon jedną ręką.

0013

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...