Exploit do jailbreak’a iOS 6.1.3 znaleziony!

p0six1

iOS 6.1.3 wciąż nie doczekał się jailbreak’a untethered. Na szczęście być może już niedługo to się zmieni. Jeden z wpływowych hakerów o pseudonimie p0sixninja wyznał dziś, że znalazł exploit potrzebny do złamania iOS 6.1.3. Przypomnijmy, iż Joshua Hill, bo tak właśnie nazywa się ów haker, należy do znanej już chyba nam wszystkim grupy Evad3rs. To właśnie oni stworzyli, jak na razie najpopularniejsze narzędzie służące do wykonania operacji jailbreak, jakim jest evasi0n. Obecna wersja pozwala na wykonanie jailbreak’a na iOS 6 – 6.1.2.

P0sixninja na portalu Twitter poinformował również o tym, że następne narzędzie do jailbreak’a, tudzież aktualizacja już istniejącego, może zostać stworzona tylko przez niego. Gdy tylko się to wydarzy, z pewnością poinformujemy Was o tym, jako jedni z pierwszych.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...