4,5-calowy iPhone zawita w 2014 roku?

iPhone-black-and-white-back (1)

Apple w końcu, po wielu latach plotek i spekulacji wydało mniejszą wersję iPada, jaką jest iPad mini. Nic więc dziwnego, iż nie ma końca spekulacjom na temat mniejszej i tańszej wersji iPhone’a. Choć w przypadku tabletu cena nie była drastycznie mała, ale to już tak z innej beczki. Dziś dochodzą nas słuchy z japońskiego bloga, który twierdzi, że Apple ma w swoich planach wdrożenie iPhone’a, który będzie wykonany z poliwęglanu i będzie miał aż 4,5-calowy ekran. Choć ekran ma być większy to rozmiary telefonu znacznie się nie zmienią. Kosztować on ma zaledwie 330 dolarów, także być może to właśnie on ma być tą tańszą wersją iPhone.

iPhone-Apple-logo

Nie powinniśmy spodziewać się tak cienkiego telefonu, jak iPhone 5. A to dlatego, że zastosowana będzie właśnie technologia poliwęglanu. Dzięki temu smartfon będzie z pewnością znacznie odporniejszy i mniej podatny na uszkodzenia. Nowa generacja ma nosić nazwę iPhone 5S. To akurat dziwi, bowiem według raportu wynika, iż w roku 2013 nie byłoby żadnego nowego iPhone’a (lub miałby jakąś nazwę pomiędzy iPhone 5 i 5S).

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...