Nowy iPhone Mini za 800 zł !!!

Ktoś z dociekliwych pokusił się o poufne zebranie danych na temat kosztów produkcji części, na które podobno jest już zamówienie. Biorąc pod uwagę ok 30% narzut firmy Apple (mniej więcej tyle Apple potrąca od każdego urządzenia), który idzie nie tylko na czysty zarobek firmy ale również pakowanie, media, transport, utrzymanie sklepów etc. stwierdził, że cena rynkowa nowego iPhone Mini jego zdaniem powinna wynieść pomiędzy 250 a 300 dolarów amerykańskich. W przeliczeniu na złotówki to dla dzisiejszego kursu dolara ok. 775 zł do 930 zł (!) Czyż to nie wspaniale?

apple-is-considering-a-cheap-iphone-revised-r-L-QDAotw

Dorzućmy jednak niestety do tego ok. 45% podatków i marż, które pod drodze spotkały również iPada Mini (329 dolarów to 1020 zł a nie 1450 – cena z polskiego Apple Online Store). Nawet jeśli całkowicie nowy iPhone miałby kosztować 1500 zł to przecież nie 2800! Nagle iPhone mógłby stać się telefonem za 1 zł w ofercie średniego abonamentu. Czyż nie na to czekamy? Dla tych co będą iPhone sprowadzać zza EU szykuje się prawdziwy dorobek. Proponujemy zatem przypomnieć o sobie cioci i wujkowi zza wielkiej wody, a nóż widelec ta znajomość zaowocuje nowym, niedrogim iPhone!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...