Narzędzie evasi0n pobrane ponad 1.7 miliona razy w przeciągu 24h

images

To nie żart. Długo wyczekiwane narzędzie do wykonania operacji jailbreak w przeciągu pierwszy 24h od jego udostępnienia zostało pobrane aż 1.7 miliona razy! Statystyki te udostępnił twórca aplikacji Cydia, jakim jest Jay Freeman (Saurik). Przyznaje on, że nie są one bardzo dokładne, niemniej jednak można wysnuć jeden wniosek – evasi0n odniósł wielki sukces.

Przez pierwsze 6 godzin narzędzie zostało wykorzystane przez 800 tys. ludzi. Nic więc dziwnego, że serwery Cydii chyba pierwszy raz w historii nie wytrzymały. Z tak potężną ilością użytkowników naraz miała ona do czynienia pierwszy raz od czasu powstania. To tylko podkreśla, jak bardzo wyczekiwane i potrzebne było narzędzie evasi0n. Warto także wspomnieć, że iPhone 5 po raz pierwszy ma okazje doświadczyć, co to Cydia.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...