Kolejny update iOS 6.1.3 już u developerów

To już powoli staje się męczące. W tak krótkim czasie Apple wydaje 4 wersję swojego systemu mobilnego. Można by zastanowić się nad faktem zwyczajnego robienia sobie wzajemnie „na złość” przez Apple i całą drużynę Jailbreakowych developerów, którzy z każdą kolejną odsłoną iOS musza aktualizować swój soft.

042

Tego typu podejście wydaje się jednak biznesowo bezsensu. Denerwuje bowiem najbardziej użytkowników końcowych, którzy co chwila zmuszeni są do pobierania i instalacji poprawionego iOS.

Czemu niegdyś nie było tak częstych aktualizacji? Można by stwierdzić, że inżynierowie Apple mniej przykładają się do tworzenia bezawaryjnych struktur niż za czasów Steve’a jednak nic bardziej mylnego. System staje się coraz bardziej zaawansowany a w taki sposób i tak często usuwa się wyłącznie błędy krytyczne. Najwyraźniej Apple zapomniało o kilku tak ważnych rzeczach, które nie mogły czekać. Oby tylko evasi0n wspierał iOS 6.1.3.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...