iPhone 5S wraz z 5-calowym iPhone 6 jeszcze w tym roku

5-inch_iPhone_mockup_lineup-800x450

Chińskie media sądzą, że oba – iPhone 5S oraz iPhone 6, będą miały swoją premierę w 2013 roku. Podstawą dla tych przypuszczeń ma być zaobserwowanie dostaw iPhone 5S oraz iPhone 6. Źródło mówi także o tym, że iPhone 5S ma być wyglądem zbliżony do iPhone’a 5. iPhone 6 ma być z kolei jeszcze lżejszy i cieńszy od poprzednika. Co ciekawe Chińczycy mówią o tym, że ma on mieć aż 5-calowy wyświetlacz!

Nie wiadomo, jak bardzo wiarygodne są te pogłoski. Są one z pewnością trochę kontrowersyjne, lecz według mnie mało realne. Apple od zawsze wydaje jednego iPhone’a w jednym roku. Jeszcze nie zdarzyło się tak, aby była od tego jakaś rozbieżność. Nawet jeżeli oba telefony nie miałyby wspólnej premiery, to odstęp między jednym, a drugim byłby bardzo krótki. Chociaż sama koncepcja iPhone’a-telewizora jest stosunkowo realna w obecnych czasach, chociaż uważam, że nie należy już zwiększać gabarytów iPhone, bo są one według mnie optymalne.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...