iOS 6.1.2 już w przyszłym tygodniu

mail_hero

Na krótko po wydaniu iOS 6.1 krążyła ogólnie przyjęta teza o tym, jakoby soft ten był stabilny i bezpieczny, jak niemal żaden do tej pory. Jakiś czas temu Apple wydało iOS 6.1.1 dla iPhone 4S. Według jednego z niemieckich blogów, który poprawnie wytypował datę wyjścia iOS 6.1.1, kolejna wersja softu będzie do pobrania już na początku przyszłego tygodnia.

Ilekroć Apple wypuszcza kolejną wersję oprogramowania dla swoich urządzeń mobilnych, jego użytkownicy przyglądają mu się i testują je pod każdym możliwym kątem. Tak, jak na niektóre z wpadek, jak choćby felerne mapy Apple, jesteśmy w stanie przymrużyć oko, nie możemy wybaczyć, gdy nasz iOS powoduje zmniejszenie bezpieczeństwa i prywatności. Biorąc pod uwagę, że firma z Cupertino zawsze wręcz szczyciła się tym, że bezpieczeństwo w ich urządzeniach to podstawa, doniesienia o przyszłotygodniowej premierze iOS 6.1.2 staję się zasadne. Bądźcie czujni, z pewnością poinformujemy Was, gdy tylko oprogramowanie się pojawi.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...