Evasi0n już jest! Zrób jailbreak untethered na iOS 6 / 6.1

ios6-jb

Po wielu zmyłkach i unikach właśnie jesteśmy świadkami premiery narzędzia evasi0n. Dzięki niemu zrobimy w końcu upragniony jailbreak untethered dla wszystkich urządzeń pod iOS 6, 6.0.1, 6.0.2 oraz 6.1. Poniżej krótka instrukcja, jak to zrobić. Przed całym procesem rekomendowane jest zrobienie kopii zapasowej danych. Jeżeli masz już jailbreak tethered wystarczy, że zainstalujesz z Cydii paczkę ‚evasi0n 6.x Untether‚, a Twój tethered zamieni się w untethered.

Jak zrobić jailbreak untethered na iOS 6 / 6.1?

  1. Pobierz narzędzie evasi0n dla swojego systemu operacyjnego (Windows / Mac / Linux)evasi0n
  2. Pobierz iOS 6.1 dla Twojego urządzenia i zainstaluj za pomocą iTunes. Nie rób aktualizacji bezpośrednio z poziomu telefonu, jailbreak może nie zadziałać. Linki do softu znajdują się poniżej:
  3. Upewnij się, że nie masz włączonej opcji zabezpieczenia blokadą telefonu (Ustawienia – Ogólne – Kod blokady)
  4. Upewnij się, że ani iTunes, ani Xcode (jeżeli jest zainstalowany) nie są włączone
  5. Włącz program evasi0n
  6. Podłącz urządzenie za pomocą kabla USB do komputera
  7. Włącz opcję jailbreak i czekaj, aż proces dobiegnie końca
  8. Bądź cierpliwy, poczekaj aż program skończy robić jailbreak, wtedy zostanie wyświetlony komunikat o ukończeniu procesu
  9. Teraz powinieneś mieć ikonkę jailbreak’a na ekranie (nie Cydia) – kliknij w nią i czekaj
  10. Reszta zrobi się sama. Gdy wyskoczy ‚Done‚ możesz cieszyć się jailbreak’iem untethered i zainstalowaną Cydią.

 

To wszystko. Mamy nadzieję, iż nasz instruktaż pomógł Wam w jailbreaku. Pamiętajcie, że to dopiero pierwsza wersja narzędzia i może ono nie być jeszcze do końca doskonałe. Tak, czy inaczej z pewnością nadchodzące aktualizacje pomogą usprawnić aplikację. Powodzenia!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku przez RSS  lub  Google+ aby być zawsze na bieżąco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...